DIGITUS Universal Monitor Mount Digitus
| All | |
| Brutokaal | 3.49 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 289.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 466.00 mm |
| Netokaal | 3.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 183 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.49 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: digitus universal monitor mount digitus, da-90437, digitus, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

